Pondelok 12:00 Pohrebná sv.omša za spásu duše obetavého a vzácneho kňaza, zakladateľa univerzitnej pastorácie v Nitre a spoluzakladateľa väzenskej duchovnej služby na Slovensku, o. pplk. v.v. Mgr. Ladislava Vrábela, ktorý od slávnostného otvorenia pred 12 rokmi až dodnes, podporoval aj naše trenčianske UPC a bol mu všestranne nápomocný. Priamy prenos z Kostola Božieho milosrdenstva v Ladcoch bude možné sledovať prostredníctvom živého vysielania Rádia LUMEN od 11:50. Internetový video stream môžete sledovať na tomto linku Parte a ďalšie informácie o jeho bohatom živote nájdete tu.

Pondelok 19:00 Sv.omša v Kostole Notre Dame v centre mesta

Streda: ŠTÁTNY SVIATOK (UPC TnUAD a budova FZ je uzatvorená)

Štvrtok 19:00 Gitarová mládežka v Internátnej Kaplnke na 5.posch. SOŠ Dopravnej, študentský večer. Sv.omša preložená z utorka.

Nedeľa 20:00 Sv.omša v Internátnej Kaplnke na 5.posch. SOŠ Dopravnej.

Sv. spoveď a individuálne poradenstvo min. 20 minút pred každou sv.omšou. V inom čase po telefonickej, mailovej, messeng. dohode.

Na stredu 24.11.2021 večer je potvrdený online hosť ThLic. Ing. Juraj Schindler z DCM Archa Hlohovec-Bojničky. Téma: Ako sa vedieť správne rozhodovať? Ako vnímať v týchto rozhodnutiach Božiu prítomnosť…